Łaźnie cyrkulacyjne RC 5 control
Treść:
1
Numer produktu:
4672725
Informacje dot. produktu "Łaźnie cyrkulacyjne RC 5 control "
Wydajna chłodziarka recyrkulacyjna przeznaczona do zewnętrznych zastosowań chłodniczych do -30 °C. Energooszczędna chłodziarka jest zasilana ekologicznym czynnikiem chłodniczym i osiąga wysoką gęstość mocy. Dzięki temu uzyskuje się stosunkowo małą przestrzeń roboczą w laboratorium. Ze względu na doskonałą stabilność temperatury mogą obsługiwać nawet skomplikowane aplikacje. Izolowana, wysokiej jakości łaźnia posiada zintegrowany lej i zawór spustowy, co zapewnia bezpieczne i czyste obchodzenie się z czynnikiem termicznym.
- Układ chłodniczy z regulacją prędkości (PEEK)
- Pompa z regulacją prędkości (PEEK)
- Naturalny czynnik termiczny R290
- Rozszerzony zakres temperatur pracy do 80°C
- Cyfrowy wskaźnik poziomu
- Interfejsy: RS 232 i USB
- Zdalne sterowanie za pomocą sterownika bezprzewodowego (WiCo)
- Uproszczone i zautomatyzowane procesy dzięki 10 dowolnie programowanym rampom temperaturowym z 10 krokami każda
- Timer/licznik
- Funkcja odgazowania
- Możliwość podłączenia zaworów magnetycznych (Mulit IO)
- Styk alarmowy (Multi IO)
- Złącze dla wejścia styku czuwania (Multi IO)
- Przyłącze dla zewnętrznego czujnika temperatury PT100 (w zestawie)
| Ciężar: | 37.5 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 490 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.45 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.61 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 31 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 7.0 l |
| Maks. Temperatura: | -30 °C |
| Min. Objętość łaźni: | 5.0 l |
| Numer artykułu producenta: | 0004183000 |
| Pojemność łaźni: | 5.0 ... 7.0 l |
| Programowalny: | Tak |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,1 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 310 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... -30 °C |
| Typ: | RC 5 control |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 1400 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 310 x 490 x 546 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 546 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |