Łaźnia wodna na butyrometry WB436
Funke- Dr. N. Gerber
Treść:
1
Numer produktu:
6233909
Informacje dot. produktu "Łaźnia wodna na butyrometry WB436"
Uniwersalna łaźnia wodna ze stali nierdzewnej z grzałką zewnętrzną, montowaną oddzielnie w obudowie. Ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed przegrzaniem.
Analogowa uniwersalna łaźnia wodna z termostatycznym regulatorem ciepła i pokrętłem regulacyjnym.
Cyfrowa uniwersalna łaźnia wodna ze wskazaniem temperatury wartości rzeczywistej mierzonej przez czujnik PT 100. Timer z sygnałem akustycznym.
Statyw na butrometry ze stali nierdzewnej do 36 butrometrów prosimy zamawiać osobno.
Analogowa uniwersalna łaźnia wodna z termostatycznym regulatorem ciepła i pokrętłem regulacyjnym.
Cyfrowa uniwersalna łaźnia wodna ze wskazaniem temperatury wartości rzeczywistej mierzonej przez czujnik PT 100. Timer z sygnałem akustycznym.
Statyw na butrometry ze stali nierdzewnej do 36 butrometrów prosimy zamawiać osobno.
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur: | do 100 °C |
| Wymiary: | 396 mm x 331 mm x 265 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50...60 Hz |
| Moc grzewcza: | 1000 W |
| Pojemność użytkowa: | 16 l |
| Masa netto/ brutto: | 10 kg |
| Statyw na butyrometr (opcjonalnie): | dla 36 sztuk |
| Wymiary stojaka (szer. x wys. x głęb.): | 383 x 325 x 200 mm |
| Średnica otworu: | 27,2 mm |
| Ciężar: | 10 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość wewnętrzna: | 280 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 396 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. pojemność: | 18 l |
| Moc cieplna: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 3708 |
| Pojemność: | 18 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 331 mm |
| Temperatura: | 100 °C |
| UNSPSC: | 41-10-37-06 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 300 x 280 x 194 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 331 x 396 x 265 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 194 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 265 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |