Łaźnia wodna, W 16
Treść:
1
Numer produktu:
6200309
Informacje dot. produktu "Łaźnia wodna, W 16"
Dla temperatur do 110 °C. Wysokiej jakości wanna ze stali nierdzewnej (Ø106 x 100 mm) jest bezpiecznie wbudowana w specjalną stalową obudowę. Temperatura jest kontrolowana przez termostat o dokładności do ±1,5 K lub większej. System ochrony przed wysychaniem zapobiega przegrzaniu, gdy w wannie nie ma wystarczającej ilości wody. Dodatkową ochronę zapewnia bezpiecznik temperaturowy.
W 16 posiada ponadto wkręcane gniazdo na pręt wsporczy.
W 16 posiada ponadto wkręcane gniazdo na pręt wsporczy.
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | W16 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Temperatura: | 30 ... 110 °C |
| Temperatura min.: | 30 °C |
| Typ: | W 16 |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 160 x 100 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 220 x 220 x 160 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 100 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 160 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 160 mm |