Łaźnia wodna HB eco
Treść:
1
Numer produktu:
6311083
Informacje dot. produktu "Łaźnia wodna HB eco"
Kompaktowa i ergonomiczna bezpieczna łaźnia wodna.
- Ergonomiczne uchwyty
- Przejrzysty, czarno-biały wyświetlacz
- Stałe wyświetlanie wartości zadanej / rzeczywistej temperatury
- Złącze USB
| Ciężar: | 3.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość zewnętrzna: | 325 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 99 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 1400 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020016337 |
| Pojemność nominalna: | 4 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 99 °C |
| Typ: | HB eco |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103702 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 225 x 130 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 330 x 325 x 190 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 130 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 190 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z napędem mieszadła: | Nie |
| Ø wewnętrzna: | 225 mm |