Łaźnia olejowa do wyparek rotacyjnych
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
6288751
Informacje dot. produktu "Łaźnia olejowa do wyparek rotacyjnych"
Ta precyzyjna łaźnia cyfrowa została specjalnie zaprojektowana do stosowania z wyparkami rotacyjnymi Stuart, aby zapewnić maksymalną wydajność przy najmniejszej powierzchni. Czytelny wyświetlacz cyfrowy LED pokazuje aktualną temperaturę łaźni lub ustawioną temperaturę. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z chemicznie odpornego polipropylenu.
Uwaga: szkło powlekane tworzywem sztucznym jest ograniczone do 80°C i dlatego nie nadaje się do stosowania z łaźnią olejową.
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, rozdzielczość wyświetlacza 1 °C, regulacja temperatury ±1,5 °C (woda), ±3 °C (olej)
- Zbiornik odporny na korozję
- Łatwyado czyszczenia
- Chłodna obudowa zewnętrzna
Uwaga: szkło powlekane tworzywem sztucznym jest ograniczone do 80°C i dlatego nie nadaje się do stosowania z łaźnią olejową.
| Ciężar: | 4.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 282 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Moc cieplna: | 1400 W |
| Numer artykułu producenta: | 16340-65 |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 282 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 180 °C |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41103702 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 240 x 120 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 282 x 282 x 244 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 120 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 244 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z napędem mieszadła: | Nie |
| Ø wewnętrzna: | 240 mm |