Ławy grzejne, System Koflera
Treść:
1
Numer produktu:
9830159
Informacje dot. produktu "Ławy grzejne, System Koflera"
Bardzo łatwe w użyciu. Możliwość obserwowania kilku cech jednocześnie. Liniowe ustawienie skali temperaturowej. Możliwość szybkiej identyfikacji substancji organicznych. Dostarczane w zestawie wraz z materiałami do testowania i standaryzacji. Posiadają znak CE.
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 430 x 100 x 140 mm |
| Zakres temp.: | od +50 do +260°C |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 140 mm |
| Maks. Napięcie: | 115 V |
| Maks. Temperatura: | 260 °C |
| Numer artykułu producenta: | 50399 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 430 mm |
| Temperatura: | 50 ... 260 °C |
| Temperatura min.: | 50 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 430 x 140 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Zasilanie: | 115 V, 50/60 Hz |