Ławy do suszenia szkiełek mikroskopowych MH 6616
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9770106
Informacje dot. produktu "Ławy do suszenia szkiełek mikroskopowych MH 6616"
Ławy do suszenia szkiełek mikroskopowych wspomagają przygotowanie preparatów mikroskopowych. Wraz z dozownikiem parafiny i łaźnią do skrawków tworzą potrzebny nowoczesnemu laboratoriumkompletny zestaw wyposażenia do zatapiania próbek histologicznych w parafinie. Mieszczą do 50 szkiełek (26 x 75 mm). Szkiełka można ustawić w dowolnej pozycji: na płasko, na prętach podtrzymujących lub oparte o pręty.
- Do 50 szkiełek
- Szkiełka mogą być układane na ławie w dowolnej orientacji
- Z wbudowanym regulatorem temperatury do 100 °C.
| Materiał | Podstawa i powierzchnia wykonane z malowanego proszkowo aluminium |
| Maks. temp. pracy: | 100°C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 390 x 95 mm |
| Ciężar: | 1,8 kg |
| Zasilanie: | 230 V, 50 / 60 Hz, 150 W |
| Ciężar: | 1.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 180 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 48573-06 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 390 mm |
| Temperatura: | 100 °C |
| Typ: | MH 6616 |
| UNSPSC: | 40101800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 390 x 180 x 95 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |