Ławki do siedzenia, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4661728
Informacje dot. produktu "Ławki do siedzenia, stal nierdzewna"
Sit-Over-Bench składające się z miejsca do siedzenia, przegródek na buty i cokołu.
- Materiał: AISI 304
- Powierzchnia: KEK-Finish
- Wersja jednostronna z przegrodą tylną lub wersja dwustronna
- Przegródki na buty w trzech rzędach
| Głębokość: | 450 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 9 |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 5370295700 |
| Szerokość: | 820 mm |
| Typ: | SOB-3109-CLN |
| Układ wentylatorów: | 3x3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 820 x 450 x 600 mm |
| Wysokość: | 600 mm |