Latarki LED, Lumatic Spot
Treść:
1
Numer produktu:
9156233
Informacje dot. produktu "Latarki LED, Lumatic Spot"
Latarki CREE LED moc 3 W, zasięg do 120 m, możliwość przełączenia pomiędzy światłem rozproszonym a skupionym, trwała obudowa, odporna na zachlapania, z paskiem i torbą do noszenia. Zasilanie 3 bateriami 1,5V AAA.
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Długość: | 115 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Materiał: | Aluminium |
| Moc znamionowa: | 3 W |
| Numer artykułu producenta: | 43.2030 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Typ: | Lumatic Spot |
| Zakres: | 120 m |
| Ø: | 34 mm |