Latarki LED, Lumatic Extreme
Treść:
1
Numer produktu:
9156232
Informacje dot. produktu "Latarki LED, Lumatic Extreme"
Wyjątkowo jasne światło o zasięgu do 200 m, możliwość przełączenia pomiędzy światłem rozproszonym a skupionym, trwała obudowa, odporna na zachlapania i z paskiem do noszenia. Zasilanie dwiema bateriami CR123A (w zestawie) lub 3 bateriami 1,5V AAA (opcja).
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 101 g |
| Długość: | 123 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Materiał: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | 43.2029 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Typ: | Lumatic Extreme |
| Zakres: | 200 m |
| Ø: | 30 mm |