Łapy laboratoryjne
Treść:
1
Numer produktu:
9224471
Informacje dot. produktu "Łapy laboratoryjne"
Zgodne z normą DIN 12894. Z zaokrąglonymi szczękami, pokrytymi korkiem.
| Długość wału: | 150 mm |
|---|---|
| Maks. szerokość mocowania: | 40 mm |
| Materiał: | Żeliwo ciągliwe |
| Numer artykułu producenta: | 5462 |
| Rodzaj powłoki: | chromowany |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Zakres zacisku: | 40 mm |
| Ø Trzonu: | 12 mm |