Łapy laboratoryjne
Treść:
1
Numer produktu:
6070155
Informacje dot. produktu "Łapy laboratoryjne"
Cynk odlewany pod ciśnieniem, proszkowane. Szczęki niklowane, pokryte vinylem. Trzonek o średnicy 10 mm.
| Maks. szerokość mocowania: | 60 mm |
|---|---|
| Materiał: | Odlew cynkowy |
| Min. rozpiętość: | 38 mm |
| Numer artykułu producenta: | 2564 |
| Rodzaj powłoki: | niklowany |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Zakres zacisku: | 38 ... 60 mm |
| Ø Trzonu: | 10 mm |