Łapy laboratoryjne, do chłodnic, żeliwo ciągliwe, chromowane
Treść:
1
Numer produktu:
6070044
Informacje dot. produktu "Łapy laboratoryjne, do chłodnic, żeliwo ciągliwe, chromowane"
Obrotowe, szczęki pokryte tworzywem silikonowym.
| Długość wału: | 150 mm |
|---|---|
| Maks. szerokość mocowania: | 100 mm |
| Materiał: | Żeliwo ciągliwe |
| Min. rozpiętość: | 50 mm |
| Numer artykułu producenta: | 5474 |
| Rodzaj powłoki: | chromowany |
| UNSPSC: | 41-10-48-14 |
| Zakres zacisku: | 50 ... 100 mm |