Lampy pierścieniowe LED Zestawy VisiLED
Treść:
1
Numer produktu:
6275481
Informacje dot. produktu "Lampy pierścieniowe LED Zestawy VisiLED"
Modułowa seria VisiLED, odpowiadająca na potrzeby najbardziej wyspecjalizowanych zadań, jest oparta na elastyczności i jakości. Szereg wysokowydajnych reflektorów pierścieniowych w połączeniu z oddzielnym sterownikiem MC 1100, pozwala na oświetlenie o dużej mocy. Dyfuzory i zestawy polaryzacyjne, które są dostępne opcjonalnie, umożliwiają kombinację różnych technik bezpośrednio w punkcie obserwacyjnym.
Zakres dostawy:
Zestaw 1: Kontroler VisiLED MC 1100, zasilacz, lampa pierścieniowa LED S40-75
Zestaw 2: Kontroler VisiLED MC 1100, zasilacz, lampa pierścieniowa LED S80-55
W razie potrzeby należy osobno zamówić niezbędny adapter obiektywu. Kabel zasilający, odpowiedni dla danego kraju, należy zamówić osobno.
- Równomierne i bezcieniowe oświetlenie
- Możliwość segmentacji, w 1/8 stopniach obrotu, dostępne różne tryby pracy segmentu
- Aktywnie regulowana temperatura diod LED dla długiej żywotności wynoszącej 50000 godzin
- Zestaw 1 jest idealny do swobodnej pracy nad przygotwaniem preparatów i stosowania do obrotowego rewolwera dzięki wąskiej konstrukcji lampy pierścieniowej (AD 92 mm)
- Opcjonalnie dostępne są pierścienie adaptacyjne do podłączenia lamp pierścieniowych do wszystkich popularnych obiektywów stereomikroskopowych o średnicy do 66 mm
Zakres dostawy:
Zestaw 1: Kontroler VisiLED MC 1100, zasilacz, lampa pierścieniowa LED S40-75
Zestaw 2: Kontroler VisiLED MC 1100, zasilacz, lampa pierścieniowa LED S80-55
W razie potrzeby należy osobno zamówić niezbędny adapter obiektywu. Kabel zasilający, odpowiedni dla danego kraju, należy zamówić osobno.
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 400.080+400.050+ |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 260 lm |
| Temperatura koloru: | 5600 K |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |