Lampy pierścieniowe LED VisiLED Zestaw 2
Treść:
1
Numer produktu:
6275482
Informacje dot. produktu "Lampy pierścieniowe LED VisiLED Zestaw 2"
Modułowa seria VisiLED, odpowiadająca na potrzeby najbardziej wyspecjalizowanych zadań, jest oparta na elastyczności i jakości. Szereg wysokowydajnych reflektorów pierścieniowych w połączeniu z oddzielnym sterownikiem MC 1100, pozwala na oświetlenie o dużej mocy. Dyfuzory i zestawy polaryzacyjne, które są dostępne opcjonalnie, umożliwiają kombinację różnych technik bezpośrednio w punkcie obserwacyjnym.
Zakres dostawy: Kontroler VisiLED MC 1100, zasilacz, lampa pierścieniowa LED S80-55
W razie potrzeby należy osobno zamówić niezbędny adapter obiektywu. Kabel zasilający, odpowiedni dla danego kraju, należy zamówić osobno.
- Równomierne i bezcieniowe oświetlenie
- Możliwość segmentacji, w 1/8 stopniach obrotu, dostępne różne tryby pracy segmentu
- Aktywnie regulowana temperatura diod LED dla długiej żywotności wynoszącej 50000 godzin
- Opcjonalnie dostępne są pierścienie adaptacyjne do podłączenia lamp pierścieniowych do wszystkich popularnych obiektywów stereomikroskopowych o średnicy do 66 mm
W razie potrzeby należy osobno zamówić niezbędny adapter obiektywu. Kabel zasilający, odpowiedni dla danego kraju, należy zamówić osobno.
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 400.080+400.050 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 290 lm |
| Temperatura koloru: | 5600 K |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |