Lampy LED IL12, 2-ramienne
Treść:
1
Numer produktu:
4668083
Informacje dot. produktu "Lampy LED IL12, 2-ramienne"
Czarne. Dzięki zastosowaniu modułu-LED® możliwa jest szybka zmiana źródła światła. Do zastosowania w przemyśle i nauce. Moduły należy zamawiać oddzielnie.
Zakres dostawy:
Lampa LED IL12, zasilacz sieciowy (UE, Wielka Brytania, USA), instrukcja obsługi
- Z nakrętkami i borokrzemowym szkłem ochronnym
- Kontrola jasności z funkcją pamięci
- Elastyczne oświetlenie dzięki półsztywnym ramionom
- Oświetlenie bez migotania do fotografii i wideo
- Masywna aluminiowa obudowa
Zakres dostawy:
Lampa LED IL12, zasilacz sieciowy (UE, Wielka Brytania, USA), instrukcja obsługi
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie: | 3 W LED Moduł 21 mm |
| Regulacja jasności: | 0 - 100 % |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 800 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Długość ramienia: | 450 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Materiał: | Aluminium |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Moc znamionowa: | 3 W |
| Numer artykułu producenta: | 100-010764 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Wymienna lampa: | Tak |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |