Łączniki, ze szlifem NS, DURAN® | Opis: Szlif męski
Treść:
1
Numer produktu:
6225248
Informacje dot. produktu "Łączniki, ze szlifem NS, DURAN® | Opis: Szlif męski"
| Długość: | 120 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1,5 mm |
| Materiał: | Rura DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 01100414 |
| Stożek(i): | NS14/23 |
| UNSPSC: | 41104812 |
| Wzorzec: | DIN 12249 |
| Ø zewnętrzna: | 13 mm |