Łączniki redukcyjne do węży o różnej średnicy, HDPE
Treść:
10
Numer produktu:
4688914
Informacje dot. produktu "Łączniki redukcyjne do węży o różnej średnicy, HDPE"
| Długość: | 66 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (złącze wężów): | Prosty |
| Maks. Ø wewn. węża: | 10 mm |
| Maks. Ø wewn. węża 2: | 14 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Min. Ø wewn. węża: | 11 mm |
| Min. Ø wewn. węża: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 152505 |
| Ø wewn. węża: | 11 ... 14 mm |
| Ø wewn. węża: | 8 ... 10 mm |