Laboratoryjny timer krótkookresowy
Treść:
1
Numer produktu:
6291273
Informacje dot. produktu "Laboratoryjny timer krótkookresowy"
Cyfrowy timer i stoper odliczający z bardzo głośnym alarmem.
- Bardzo szybkie i łatwe ustawianie czasu
- Wyświetlacz odliczający i zliczający: 99 min, 50 s
- Z magnesem, podstawką na stół i miejscem do zawieszenia
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3 V, CR2032 |
|---|---|
| Ciężar: | 66 g |
| Czas trwania: | 99 min |
| Głębokość: | 17 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Numer artykułu producenta: | 38.2038.02 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 90 mm |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 17 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |