Laboratoryjne pompy próżniowe Microsart® maxi.vac
Treść:
1
Numer produktu:
7636016
Informacje dot. produktu "Laboratoryjne pompy próżniowe Microsart® maxi.vac"
Elektryczne pompy membranowe z neoprenu nadają się do rutynowego stosowania w laboratorium mikrobiologicznym. Kontrolowana próżnia zapewnia delikatne skoncentrowanie naprężonych mikroorganizmów (np. bakterii) na powierzchni filtra membranowego. Prowadzi to do niższej śmiertelności, co z kolei prowadzi do wyższych wskaźników odzysku i krótszych czasów inkubacji.
- Niski poziom hałasu
- Bezobsługowe
- Do filtracji równoległej z użyciem wielu zestawów
| Ciężar: | 7.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 110 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 44 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Natężenie przepływu: | 22 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 16694-2-50-22 |
| Poziom hałasu: | 59 db(A) |
| Próżnia końcowa: | 100 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 261 mm |
| Typ: | Microsart® maxi.vac |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 261 x 110 x 204 mm |
| Wysokość: | 204 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |