Laboratoryjne pompy perystaltyczne, PLP
Treść:
1
Numer produktu:
9700420
Informacje dot. produktu "Laboratoryjne pompy perystaltyczne, PLP"
Pompy perystaltyczne firmy behrotest PLP nadają się do transportu roztworów wodnych / zastosowań nieagresywnych.
Znajdują one zastosowanie w laboratoriach, przemyśle spożywczym, jak również w analizach technicznych, medycznych lub biologicznych.
Regulacja prędkości przepływu (obrotów na minutę) odbywa się ręcznie, a kierunek przepływu może być zmieniony.
Pompy PLP posiadają złącza kątowe, do których można przymocować węże z dodatkowymi klamrami lub bez, w zależności od średnicy węży.
Znajdują one zastosowanie w laboratoriach, przemyśle spożywczym, jak również w analizach technicznych, medycznych lub biologicznych.
Regulacja prędkości przepływu (obrotów na minutę) odbywa się ręcznie, a kierunek przepływu może być zmieniony.
Pompy PLP posiadają złącza kątowe, do których można przymocować węże z dodatkowymi klamrami lub bez, w zależności od średnicy węży.
| Ciężar: | 1300 g |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 33 ml/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 7 ml/min |
| Natężenie przepływu: | 7 ... 33 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | B00210216 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | PLP 33 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |