Laboratoryjna pompa próżniowa Microsart®e.jet
Treść:
1
Numer produktu:
7629701
Informacje dot. produktu "Laboratoryjna pompa próżniowa Microsart®e.jet"
Laboratoryjna pompa próżniowa do filtrowania próbek w mikrobiologii. Podczas filtracji próżniowej filtrat jest bezpośrednio odprowadzany do odpływu.
- Ciśnienie przepuszczalne poniżej 700 mbar, zgodnie z ISO 8199
- Stałe natężenie przepływu
- Zdefiniowane maksymalne podciśnienie
- Odpowiedni dla gazów i cieczy
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 170 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 64 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Natężenie przepływu: | 4.0 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 166MP-4 |
| Próżnia końcowa: | 400 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 120 mm |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 170 x 190 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |