Laboratory thermometer LT-105, with glass bottle | Type: LT-105
Treść:
1
Numer produktu:
4691794
Informacje dot. produktu "Laboratory thermometer LT-105, with glass bottle | Type: LT-105"
| Ciężar: | 43 g |
|---|---|
| Czujnik (Ø x dł.): | 5 x 25 mm |
| Dokładność: | ±1 °C |
| Dokładność: | 1 °C |
| Długość czujnika: | 25 mm |
| Długość kabla: | 1 m |
| Głębokość: | 40 mm |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 50 °C |
| Maks. Temperatura zewn.: | 70 °C |
| Min. temperatura wewnątrz: | -10 °C |
| Min. temperatura zewnętrzna: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0576Z |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 68 mm |
| Temperatura wewn.: | -10 ... 50 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -50 ... 70 °C |
| Typ: | LT-105 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 68 x 40 x 15 mm |
| Wysokość: | 15 mm |
| Ø czujnika: | 5 mm |