Laboratory refrigeration device SRPvg Performance, with steel door | Type: SRPvg 8401 Performance
Treść:
1
Numer produktu:
4701444
Informacje dot. produktu "Laboratory refrigeration device SRPvg Performance, with steel door | Type: SRPvg 8401 Performance"
| Ciężar: | 147 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 788 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 1017 mm |
| Ilość półek: | 4 |
| Kolor: | Biały |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba komór: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 16 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | SRPVG 8401-40 |
| Pojemność nominalna: | 702 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 579 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 787 mm |
| Temperatura: | -2 ... 16 °C |
| Temperatura min.: | -2 °C |
| Typ: | SRPvg 8401 Performance |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 579 x 788 x 1,470 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 787 x 1,017 x 2,135 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1470 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 2135 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |
| Ze szklanymi drzwiami: | Nie |
| Zużycie energii (24h): | 0.534 kWh |