Automatyczny refraktometr ABBEMAT 3001
Treść:
1
Numer produktu:
4713222
Informacje dot. produktu "Automatyczny refraktometr ABBEMAT 3001"
| Ciężar: | 3.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0,0001 nD, ±0,05 °Brix |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 313362 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0,0001 nD, 0,01 °Brix |
| Szerokość: | 225 mm |
| Temperatura: | 20 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | Abbemat 3001 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 225 x 330 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1,33 ... 1,55 nD, 0 ... 100 °Brix |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |