Laboratory mixer MICROTRON® MB 950 G | Type: MB 950 G
Treść:
1
Numer produktu:
6325641
Informacje dot. produktu "Laboratory mixer MICROTRON® MB 950 G | Type: MB 950 G"
| Ciężar: | 5.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. pojemność: | 1000 ml |
| Maks. prędkość: | 17000 1/min |
| Moc znamionowa: | 950 W |
| Numer artykułu producenta: | 36010150 |
| Poziom hałasu: | 75 db(A) |
| Prędkość: | 1,000 ... 17,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1000 1/min |
| Typ: | MB 950 G |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41101518 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 194 x 226 mm |
| Wysokość: | 226 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ø: | 194 mm |