Laboratory manifold
Treść:
1
Numer produktu:
4702979
Informacje dot. produktu "Laboratory manifold"
| Ciężar: | 1.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 152 mm |
| Liczba pozycji do filtrowania: | 3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 4889 |
| Szerokość: | 437 mm |
| UNSPSC: | 41104925 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 437 x 152 x 99 mm |
| Wysokość: | 99 mm |