: Laboratory jacks 18/8 steel 200x200mm, 7 kg
Treść:
1
Numer produktu:
6071770
Informacje dot. produktu ": Laboratory jacks 18/8 steel 200x200mm, 7 kg"
| Głębokość: | 200 mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie dynamiczne: | 7 kg |
| Maks. obciążenie statyczne: | 30 kg |
| Maks. regulacja wysokości: | 265 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Min. regulacja wysokości: | 60 mm |
| Numer artykułu producenta: | 5260 |
| Regulowana wysokość: | 60 ... 265 mm |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 30-19-15-02 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 200 x 200 mm |