Laboratory fridge-freezer combination SCFvh 4002 Perfection | Type: SCFvh 4032 Perfection
Treść:
1
Numer produktu:
6327853
Informacje dot. produktu "Laboratory fridge-freezer combination SCFvh 4002 Perfection | Type: SCFvh 4032 Perfection"
| Ciężar: | 97 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 654 mm |
| Ilość półek: | 4 |
| Kolor: | Biały |
| Liczba drzwi: | 2 |
| Liczba komór: | 2 |
| Liczba szuflad: | 3 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | SCFVH 4032-20 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 597 mm |
| Typ: | SCFvh 4032 Perfection |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 597 x 654 x 2,044 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 2044 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zawias drzwiowy: | Wymienny |
| Ze szklanymi drzwiami: | Tak |
| Zużycie energii (24h): | 1.257 kWh |