Lodówki i zamrażarki laboratoryjne serii ES, do 1°C / -30°C | Typ: 263C-AXV-TS
Treść:
1
Numer produktu:
6265834
Informacje dot. produktu "Lodówki i zamrażarki laboratoryjne serii ES, do 1°C / -30°C | Typ: 263C-AXV-TS"
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 600 mm |
| Ilość półek: | 4 |
| Liczba drzwi: | 2 |
| Liczba komór: | 2 |
| Liczba szuflad: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | 263C-AXV-TS |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 545 mm |
| Typ: | 263C-AXV-TS |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 545 x 600 x 1,680 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1680 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ze szklanymi drzwiami: | Nie |
| Zużycie energii (24h): | 0.9 kWh |