Laboratory freezing device SFPvh Perfection | Type: SFPvh 6501 Perfection
Treść:
1
Numer produktu:
4701457
Informacje dot. produktu "Laboratory freezing device SFPvh Perfection | Type: SFPvh 6501 Perfection"
| Ciężar: | 130 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 638 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 867 mm |
| Ilość półek: | 4 |
| Kolor: | Biały |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba komór: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | -9 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | SFPVH 6501-40 |
| Pojemność nominalna: | 480 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 489 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 697 mm |
| Temperatura: | -35 ... -9 °C |
| Temperatura min.: | -35 °C |
| Typ: | SFPvh 6501 Perfection |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 489 x 638 x 1,470 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 697 x 867 x 2,135 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1470 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 2135 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zużycie energii (24h): | 1.922 kWh |