Laboratory freezer SFTfg Performance, with explosion-proofed interior | Type: SFTfg 1501
Treść:
1
Numer produktu:
6493442
Informacje dot. produktu "Laboratory freezer SFTfg Performance, with explosion-proofed interior | Type: SFTfg 1501"
| Ciężar: | 35 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 410 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 605 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba komór: | 1 |
| Liczba szuflad: | 3 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | -9 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 110 W |
| Numer artykułu producenta: | SFTFG1501-20.740 |
| Pojemność nominalna: | 71 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 380 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 597 mm |
| Temperatura: | -30 ... -9 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | SFTfg 1501 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 380 x 410 x 610 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 597 x 605 x 819 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 610 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 819 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |
| Zawias drzwiowy: | Wymienny |
| Zużycie energii (24h): | 0.492 kWh |