: Bowl 100 ml, conical dia. 80 mm, height 35 mm, stainless steel
Treść:
1
Numer produktu:
4657962
Informacje dot. produktu ": Bowl 100 ml, conical dia. 80 mm, height 35 mm, stainless steel"
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 4330 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 80 x 35 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 35 mm |
| Z rantem: | Tak |
| Ø zewnętrzna: | 80 mm |