Laboratory bottles protect+ DURAN®, GLS80, with retrace code, brown | Nominal capacity: 2000 ml
Treść:
1
Numer produktu:
4693759
Informacje dot. produktu "Laboratory bottles protect+ DURAN®, GLS80, with retrace code, brown | Nominal capacity: 2000 ml"
| Gwint: | GLS80 |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 218666383 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 248 mm |
| Ø: | 136 mm |