Laboratory bottles protect+ DURAN®, GLS80, with retrace code | Nominal capacity: 3500 ml
Treść:
1
Numer produktu:
4693760
Informacje dot. produktu "Laboratory bottles protect+ DURAN®, GLS80, with retrace code | Nominal capacity: 3500 ml"
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GLS80 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 218656982 |
| Pojemność nominalna: | 3500 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 271 mm |
| Ø: | 160 mm |