: LLG-uniCFUGE 6 Centrifuge with rotor 6x15 und 6x50 ml, with EU-plug
Treść:
1
Numer produktu:
6263532
Informacje dot. produktu ": LLG-uniCFUGE 6 Centrifuge with rotor 6x15 und 6x50 ml, with EU-plug"
| Ciężar: | 4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 8 x 15 ml (Ø17 x 120 mm), 4 x 50 ml (Ø29 x 115 mm) |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 1985 x g |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 4500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6263532 |
| Poziom hałasu: | 62 db(A) |
| Prędkość: | 500 ... 4,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Szerokość: | 265 mm |
| Typ: | LLG-uniCFUGE 6 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 265 x 330 x 161 mm |
| Wysokość: | 161 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Nie |
| Z timerem: | Tak |