LLG-Wzorzec agarozy
Treść:
1
Numer produktu:
4681511
Informacje dot. produktu "LLG-Wzorzec agarozy"
LLG-Agaroza jest idealna do rutynowego rozdzielania fragmentów DNA i RNA, jak również produktów PCR za pomocą elektroforezy. Wysoka przejrzystość i niskie tło żelu agarozowego zapewnia wyraźne i ostro zdefiniowane pasma.
LLG-Agaroza jest idealna do rutynowego rozdzielania fragmentów DNA i RNA, jak również produktów PCR za pomocą elektroforezy. Wysoka przejrzystość i niskie tło żelu agarozowego zapewnia wyraźne i ostro zdefiniowane pasma.
- Bardzo dobre rozpuszczanie i szybkie tworzenie żelu
- Wysoka wytrzymałość żelu nawet przy niskich stężeniach agarozy
- Odpowiedni dla stężeń agarozy od 0,75 do 2 %.
- Dobra wydajność separacji dla fragmentów kwasów nukleinowych od 250 bp do 23 kb
- Nie zawiera DNAzy i RNAzy
| Wygląd: | Biały proszek |
| Klarowność (NTU): | ≤4 (żel 1,5 %) |
| Temperatura żelowania: | 36 ± 1,5 °C (1,5 % żelu) |
| Temperatura topnienia: | 88 ± 1,5 °C (1,5 % żelu) |
| Wytrzymałość żelu: | ≥1000 g/cm2 (1 % żelu) |
| Siarczany: | ≤0.15 % |
- Bardzo dobre rozpuszczanie i szybkie tworzenie żelu
- Wysoka wytrzymałość żelu nawet przy niskich stężeniach agarozy
- Odpowiedni dla stężeń agarozy od 0,75 do 2 %.
- Dobra wydajność separacji dla fragmentów kwasów nukleinowych od 250 bp do 23 kb
- Nie zawiera DNAzy i RNAzy
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| P-Satz | P101, P102, P501 |
| SDB | Link |
| Numer artykułu producenta: | 4681511 |
|---|---|
| Poj. g: | 100 |