LLG-Wide mouth bottle, PP | Nominal capacity: 250 ml
Treść:
12
Numer produktu:
4692541
Informacje dot. produktu "LLG-Wide mouth bottle, PP | Nominal capacity: 250 ml"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 4692541 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 127.4 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 61.6 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 33.0 mm |