LLG-Wide mouth bottle, HDPE, round | Nominal capacity: 1000 ml
Treść:
6
Numer produktu:
4692549
Informacje dot. produktu "LLG-Wide mouth bottle, HDPE, round | Nominal capacity: 1000 ml"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 4692549 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 195.0 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 92.0 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 51.9 mm |