LLG-Wide mouth bottle, HDPE, rectangular | Nominal capacity: 500 ml
Treść:
12
Numer produktu:
4692553
Informacje dot. produktu "LLG-Wide mouth bottle, HDPE, rectangular | Nominal capacity: 500 ml"
| Głębokość: | 100.0 mm |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 4692553 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 48 mm |
| Szerokość: | 64.7 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 64.7 x 100.0 x 140.6 mm |
| Wysokość: | 140.6 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 38.0 mm |