LLG-Taśmy do etykietowania
Treść:
6
Numer produktu:
4663401
Informacje dot. produktu "LLG-Taśmy do etykietowania "
Do oznaczania i kodowania kolorystycznego naczyń i przyborów laboratoryjnych. Mocne i trwałe. Wodoodporne. Wytrzymują temperatury w zakresie od -23 °C do 121 °C. Taśmy są łatwe do zapisania i nie pozostawiają śladów po usunięciu. Rolki po 12,7 m.
| Długość: | 12.7 m |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -23 °C |
| Numer artykułu producenta: | 4663401 |
| Odporność na temperaturę: | -23 ... 121 °C |
| Szerokość: | 12.7 mm |
| UNSPSC: | 41122702 |
| Wodoodporny: | Tak |