LLG-Taborety laboratoryjne
Treść:
1
Numer produktu:
6287759
Informacje dot. produktu "LLG-Taborety laboratoryjne"
Wszechstronne taborety oferują idealne wsparcie do użytku w laboratorium dzięki bardzo dużemu siedzisku. Stabilna podstawa z tworzywa sztucznego i wszechstronne zabezpieczenie krawędzi gwarantują długą żywotność. Praktyczne pierścieniowe zwalnianie sprężyny gazowej umożliwia wygodną regulację wysokości siedziska.
- Możliwość dezynfekcji i odporność na chemikalia
- Poduszka siedziska opcjonalnie wykonana z imitacji skóry, o średnicy 400 mm (miękka i wygodna, zmywalna i antybakteryjna) lub z miękkiej w dotyku pianki PU, o średnicy 350 mm (niezwykle wytrzymała, zmywalna i antybakteryjna) w kolorze czarnym.
- Bardzo duże siedzisko: sprzyja prawidłowej postawie siedzącej i zdrowemu siedzeniu w pozycji pionowej w laboratorium.
- Zaokrąglona przednia krawędź siedziska: zapobiega zatorom krwi w udach.
- Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą sprężyny gazowej.
- Praktyczne odblokowanie pierścieniowe: Regulację wysokości można wygodnie ustawić w każdej pozycji siedzącej za pomocą uchwytu pod siedziskiem.
- Odporna na przechylanie, mocna czarna podstawa z tworzywa sztucznego, płaska konstrukcja.
- Chromowany pierścień na stopy w wysokich wersjach zapewnia wsparcie dzięki szerokiej powierzchni bieżnika i może być szybko i łatwo regulowany na wysokość.
- Z pieczęcią Approved Safety (znak GS).
- 10 lat gwarancji, wyprodukowany w Nimeczech.
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja (podstawa): | Nóżki |
| Maks. Wysokość siedziska: | 850 mm |
| Materiał: | PU |
| Min. Wysokość siedziska: | 570 mm |
| Numer artykułu producenta: | 6287759 |
| Wysokość siedziska: | 570 ... 850 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Tak |