LLG-Statywy na mikroprobówki, PP, 80 miejsce
Treść:
5
Numer produktu:
4672062
Informacje dot. produktu "LLG-Statywy na mikroprobówki, PP, 80 miejsce"
Wykonane z wytrzymałego polipropylenu. Przeznaczone do przechowywania probówek 1,5/2,0 ml (5 x 16 szeregów) w zakresie temperatur od -80 °C do 121 °C. Wytłoczone numery na powierzchni dla łatwej identyfikacji próbek. Odpowiednie do autoklawowania w temperaturze 121 °C.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Kolor różnorodny |
| Liczba miejsc: | 80 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Numer artykułu producenta: | 4672062 |
| Odporność na temperaturę: | -80 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41122804 |
| Ø Otworu: | 11 mm |