LLG-Statyw na kuwety, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4682061
Informacje dot. produktu "LLG-Statyw na kuwety, PP"
Idealne do przechowywania do 16 kuwet o szerokości 10 mm. Dwupoziomowe ułożenie rzędów kuwet zapewnia przejrzystość.
- Pozycje numerowane
- Możliwość autoklawowania w temperaturze 121 °C
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 70 mm |
| Liczba miejsc: | 16 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 4682061 |
| Szerokość: | 210 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 70 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
