LLG-PCR plate seals, PE | Material: PE
Treść:
100
Numer produktu:
4704901
Informacje dot. produktu "LLG-PCR plate seals, PE | Material: PE"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 120 °C |
| Materiał: | PE |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Możliwość przebicia: | Nie |
| Numer artykułu producenta: | 4704901 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 120 °C |
| Samoprzylepne: | Tak |
| UNSPSC: | 41122410 |