LLG-Multipurpose containers, PP, with screw cap | Nominal capacity: 60 ml
Treść:
600
Numer produktu:
4694706
Informacje dot. produktu "LLG-Multipurpose containers, PP, with screw cap | Nominal capacity: 60 ml"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kolor zamknięcia: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 4694706 |
| Pojemność nominalna: | 60 ml |
| Pole na oznaczenia: | Matowy/jednostronny |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 63 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |
| Ø: | 37 mm |