LLG - Łódeczki wagowe, PS, kwadratowe, antystatyczne
Treść:
1000
Numer produktu:
9900789
Informacje dot. produktu "LLG - Łódeczki wagowe, PS, kwadratowe, antystatyczne"
Biologicznie obojętny i odporny na rozcieńczone i słabe kwasy, roztwory wodne, alkohole i zasady. Zakres temperatur od -10 do 70 °C. Mogą być używane z mikrofalowymi analizatorami wilgoci. Łódeczki są płytkie z szerokim, płaskim dnem zapobiegającym przewróceniu. Zaokrąglone rogi ułatwiają przenoszenie.
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
| Głębokość: | 44 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt (naczynia i łódeczki do ważenia): | Kwadratowy |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 9900789 |
| Pojemność nominalna: | 7 ml |
| Szerokość: | 44 mm |
| UNSPSC: | 41111515 |
| Wysokość: | 8 mm |