LLG-Erlenmeyer flasks, narrow neck, boro 3.3
Treść:
10
Numer produktu:
4714741
Informacje dot. produktu "LLG-Erlenmeyer flasks, narrow neck, boro 3.3"
Ideal for mixing liquids. With white graduation. Acc. to DIN ISO 1773.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4714741 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 220 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 1773 |
| Ø dna: | 131 mm |
| Ø szyi: | 42 mm |