LLG-Dispenser for PARAFILM® M, ABS
Treść:
1
Numer produktu:
6327464
Informacje dot. produktu "LLG-Dispenser for PARAFILM® M, ABS"
| Głębokość: | 172 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Szerokość rolki: | 100 mm |
| Materiał: | ABS |
| Numer artykułu producenta: | 6327464 |
| Szerokość: | 123 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 123 x 172 x 99 mm |
| Wysokość: | 99 mm |
| Z urządzeniem tnącym: | Tak |