LLG-Carboy, PP, z uchwytami
Treść:
1
Numer produktu:
4692534
Informacje dot. produktu "LLG-Carboy, PP, z uchwytami"
LLG-Carboy z zakrętką wykonaną z PP do przechowywania i dozowania mediów, roztworów i innych płynów. Praktyczny uchwyt na ramię ułatwia transport i nalewanie.
- Z podziałką
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
- Stabilne dno z zakrzywionymi narożnikami
- Szczelny
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Liczba uchwytów: | 2 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 4692534 |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| Rozmiar zakrętki: | 83 mm |
| UNSPSC: | 41121820 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 249 x 376 mm |
| Wysokość: | 376 mm |
| Z kurkiem: | Nie |
| Ø: | 249 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 65 mm |